[vc_row][vc_column][vc_column_text]

انواع صندلی تابوره و اپن

صندلی تابوره یکی از انواع صندلی‌های اداری است. البته صندلی تابوره یا صندلی اپن را برای دکوراسیون تجهیز فضای خانگی هم استفاده می‌کنند. صندلی تابوره را به نام صندلی آزمایشگاهی نیز می‌شناسند. صندلی آزمایشگاهی یا تابوره ویژگی‌های مختلفی دارد که در ادامه ضمن بررسی آن‌ها، نکات قابل توجهی از آن را بیان خواهیم کرد. پس همراه ما باشید.

صندلی تابوره چیست؟

صندلی تابوره یک نوع صندلی چرخدار یا بدون چرخ است. صندلی تابوره در دو نوع آزمایشگاه و پزشکی تولید و در بازار وجود دارند. این نوع صندلی‌های آزمایشگاهی تابوره پشتی و تکیه گاه ندارند. اما ایجاد تنوع و درخواست افراد برای وجود پشتی در این نوع صندلی باعث شد که تولیدکنندگان مختلف اقدام به تولید این صندلی اداری با پشتی، پرخ، رکاب و سایر تجهیزات کنند. اکنون صندلی آزمایشگاهی تابوره در اشکال مختلف وجود دارد و تقریبا می‌توان گفت هر کدام از آن‌ها یک کاربری خاص دارند.

نشیمن گاه صندلی تابوره

نشیمن‌گاه صندلی آزمایشگاهی تابوره بسیار نرم است و به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر زمان نشستن بر روی آن به مدت طولانی احساس خستگی نکند. این صندلی‌ها در بیشتر موارد دارای تکیه گاه انعطاف‌پذیر هستند تا نشستن طولانی مدت به کمر و مهره‌های آن فشار نیاورد. همچنین این تکیه گاه باعث کاهش فشار بر روی کمر در زمان تکیه دادن می‌شود.

ارتفاع صندلی تابوره

ارتفاع صندلی تابوره به نسبت صندلی اداری معمول بسیار متفاوت است. این نوع صندلی‌ها در بیشتر موارد ارتفاع بلندتری دارند زیرا کارآیی متفاوتی به نسبت صندلی‌های اداری معمول دارند.

کاربرد صندلی تابوره

صندلی آزمایشگاهی و تابوره با توجه به انوع مختلف و تولیدکننده‌های مختلف، کاربری‌های متفاوتی دارد که اعم آن‌ها عبارت‌اند از:

صندلی آزمایشگاهی تابوره

این صندلی‌ها در نوع چرخ دار و بدون چرخ در آزمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. صندلی آزمایشگاهی یا تابوره باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد. علاوه بر این باید پوشش رویه آن به گونه‌ای باشد که باعث تعریق زیاد نشود. انواع صندلی آزمایشگاهی و تابوره عبارت‌اند از:

خرید صندلی تابوره

برای خرید صندلی آزمایشگاهی یا تابوره همانند صندلی اداری می‌بایست یک سری نکات را در نظر داشته باشید. این نکات عبارت‌اند از:

قیمت صندلی تابوره

همان طور که تاکنون متوجه شدید صندلی آرمایشگاهی یا تابوره از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. این مواد می‌تواند متناسب با درخواست افراد و سازمان‌ها نیز تغییر کند و شخصی‌سازی شود از این رو تغییرات در قیمت نیز ممکن است برای صندلی تابوره رخ دهد. قیمت صندلی تابوره با توجه به مواد اولیه تغییر می‌کند. این مواد اولیه عبارت‌اند از:

کجا صندلی تابوره بخرم؟

برای خرید صندلی تابوره کافی است با ما در مبلمان اداری بینو تماس بگیرید. کارشناسان و تیم فنی ما در مبلمان اداری بینو با توضیحات کاملی از صندلی‌های تابوره در خدمت شما هستند. علاوه بر این کارشناسان ما می‌توانند با بازدید رایگان از فضای اداری و سازمانی شما بهترین نوع صندلی تابوره را به شما پیشنهاد دهند. در جریان باشید که بازدید از محل اجرای پروژه نیز برای مشتریان ما رایگان است.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_gallery ids=”11607,11602,11603,11604,11605,11606″ layout=”masonry” columns=”6″][/vc_column][/vc_row]
به این مطلب امتیاز دهید