توسط: تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ 1 دیدگاه

آیا صندلی اداری گران قیمت ارزش خریدن دارد و چرا می‌بایست صندلی با قیمت بالا خریداری کرد؟ با توجه به اینکه کرونا رو به روز کمتر می‌ شود، شرکت‌های بیشتری درهای خود را برای برگزاری جلسات، بازدید کارفرمایان و… باز و به طور تمام وقت از کارمندان خود استقبال می‌کنند. از این رو شرکت‌ها می‌بایست کمی برای بازسازی دفتر اداری خود برنامه‌ریزی کنند. یکی از ملاحظات کلیدی و نکات مهم در بازسازی فضای اداری صندلی‌های اداری خواهد بود. در این مقاله ما به بررسی این موضوع می‌پردازیم که آیا صندلی‌های اداری گران قیمت واقعاً ارزش آن را دارند یا خیر؟ پس همراه ما باشید.

دلایلی که صندلی‌های اداری گران قیمت ارزش خرید دارند؟

در ارزشمندی صندلی‌های اداری هیچ شکی نیست زیرا باعث افزایش بهره وری و سلامت افراد می‌شود اما خرید صندلی اداری گران قیمت می‌تواند مجموعه‌ای از امکانات و ویژگی‌ها را به فضای اداری شما اضافه کند که عبارت‌اند از:

افزایش راحتی و بهره وری

اغلب دلیلی وجود دارد که برخی از انواع صندلی اداری گران‌تر از بقیه هستند. برندهای ممتاز وقت خود را صرف تحقیق و استخدام کارشناسان می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که صندلی‌های اداری آن‌ها از طراحی ارگونومیک برخوردار هستند یا خیر. به عبارت دیگر، آن‌ها دارای ویژگی‌ها و اصول طراحی هستند که در حین کار طولانی مدت روی میز، از بدن پشتیبانی کرده و مانع آسیب‌های احتمالی و فشار بر روی بدن می‌شوند.

با استفاده از صندلی‌های اداری ارگونومیک، کارمندان کمتر از کمردرد رنج می‌برند. آن‌ها همچنین با حفظ یک وضعیت سالم که گردش خون بهتر را برای بهبود تمرکز و هوشیاری کلی تشویق می‌کند، می‌توانند به سلامتی بیشتری برسند. به طور کلی احساس راحتی بیشتر به کارکنان کمک می‌کند تا توجه خود را بر روی کار مورد نظر متمرکز کنند. همچنین به کاهش تعداد غیبت به دلیل مشکلات مربوط به وضعیت بدن کمک می‌کند.

همچنین، احاطه شدن توسط یک محیط هوشمند و حرفه‌ای باید به ایجاد انگیزه در کارکنان و افزایش رضایت شغلی کمک کند. اگر صندلی‌های حرفه‌ای و هوشمند می‌خواهید، و سلامت و نحوه‌ی عملکرد کارندان برای شما مهم است می‌بایست کمی هزینه‌ی بیشتری کنید و صندلی اداری گران قیمتی را برای سازمان خود خریداری کنید.

در واقع خرید صندلی اداری با قیمت ریالی بالا یک موقعیت برد برد است. نه تنها از سلامت فیزیکی کارکنان خود حمایت می‌کنید، بلکه بهره وری آن‌ها را نیز افزایش می‌دهید که برای تجارت و توسعه کسب و کار خوب است. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد افزایش راحتی با استفاده و خرید صندلی‌های اداری می توانید مقاله “پنج نکته‌ای که هنگام خرید صندلی اداری مدرن باید در نظر بگیرید” را که توضیحی جامع و کامل از این موضوع است را بخوانید.

خرید صندلی اداری سرمایه‌گذاری است؟

خرید صندلی اداری با قیمت بالا برای شما می‌تواند یک نوع سرمایه‌گذاری نیز تلقی شود اما چگونه؟ صندلی اداری گران‌تر معمولاً دوام دارند و با گارانتی مناسب ارائه می‌شوند. طراحی عالی، ساخت و انتخاب مواد باید به این معنی باشد که صندلی شما برای سال‌های آینده جدید و مطابق با استانداردهای بروز باشد. صندلی اداری ارگونومیک همچنین باید در برابر خراش یا ساییدگی مقاوم‌تر باشند، به این معنی که نیازی به پرداخت هزینه برای روکش کردن یا تعمیر مکرر آن‌ها نخواهید داشت. بنابراین به جای نیاز به تعویض یا نگه داری مجموعه صندلی‌های اداری خود هر چند ماه یکبار، می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاری روی صندلی اداری کمی گرانتر اما بادوام را داشته باشد.

افزایش رضایت شغلی

با ایجاد یک فضای اداری راحت، امروزی و کاربردی، این امر باید به افزایش رضایت شغلی کلی کمک کند. کارمندان در حال حاضر به دنبال موقعیت‌های شغلی هستند که در آن احساس راحتی کنند و علاوه بر آن به آن‌ها آسیب وارد نشود. از این رو خرید صندلی اداری ارگونومیک و صندلی اداری گران قیمت می‌تواند انتظارات کارمندان را براورده کند. همچنین استفاده از صندلی اداری و میز اداری استاندارد و خوب می‌تواند به افرادی که به تازگی در فرآیند جذب و استخدام سازمان شما قرار گرفته‌اند فضای اداری جذاب و خوب را نوید دهد. در این باره می‌توانید مقاله “اهمیت صندلی‌های اداری ارگونومیک در دفتر اداری چه نقشی دارد؟” را مطالعه کنید و به اطلاعات بسیار خوب و کاربردی در این زمینه بدست آورید.

نتیجه گیری

خرید صندلی اداری گران قیمت شاید در ابتدا میزان هزینه‌ی زیادی را بر روی سدت کارفرما بگذارد اما فواید آن بسیار فراتر از انتظار خواهد بود به گونه‌ای که شاید تا سال‌ها نیاز به تعویض، تعمیر و نگهداری در صندلی اداری برای سازمان وجود نداشته باشد. علاوه بر این به سلامت کارمندان کمک می‌کند. نتایج نشان داده است که استفاده از صندلی‌های ارگونومیک می‌تواند تا ۱۰ درصد از هزینه‌های سازمانی در بلند مدت و ۳۰ درصد به رشد سازمان به خاطر حضور بیشتر کارمندان کمک کند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید