توسط: تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

در حالی که برخی ممکن است فکر می کنند که نشستن بر روی یک صندلی اداری در یک دفتر کار آسان و امن است، آنها واقعا در اشتباه هستند.

نشستن بر روی صندلی اداری برای حداقل هشت ساعت در روز به مدت پنج روز از هفته می تواند باعث مشکلات جدی سلامتی شود.

عدم حرکت می تواند تنش در عضلات، درد در مفاصل و چاقی ایجاد کند. به طور مداوم در دیدن صفحه نمایش کامپیوتر به مدت ساعت ها نیز می تواند باعث سردرد و فشار چشم شود.

ممکن است به نظر برسد، بهبود سلامت دفتر شما تقریبا غیر ممکن است، اما گام هایی برای بهبود آن وجود دارد. با بینو همراه باشید.

  • در اینجا چند نکته برای کمک به بهبود سلامت اداری وجود دارد:

از خوردن نوشیدنی های ناسالم در نزدیکی یا روی میز دفتر خود اجتناب کنید. غذایی که به راحتی در دسترس شما است را استفاده کنید، تا از پرخوری جلوگیری شود.

زمان خاصی را در طول روز به عنوان زمان میان وعده اختصاص دهید ترجیحا تنقلات (به مقدار کم) را انتخاب کنید.

به جای رسیدن به سومین فنجان قهوه، برای روز بیشتر کاری از آب استفاده کنید که عدم آرامش در وسط روز ممکن است از عدم کافئین باشد،  ولی اشتباه است زیرا دلیل کم آبی است. مصرف آب می تواند به شما در حفظ سلامت دفتر شما کمک کند.

هنگام استفاده از تلفن دفتر خود، از نگه داشتن گیرنده بین گردن و شانه خودداری کنید. این فشار ثابت می تواند باعث فشار جدی به عضلات و گردن شما شود. مبلمان اداری و سیستم تلفن خود را تنظیم کنید تا مانع نگه داشتن گیرنده برای مدت زمان طولانی شود.

برای کمک به بهبود سلامت اداری به مبلمان ارگونومی نگاه کنید. مبلمان ارگونومیک می تواند متناسب با هر یک از افراد برای کمک به موقعیت و سلامت کلی دفتر بسیار موثر باشد.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید