توسط: تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ 3 دیدگاه

خرید مبلمان اداری شیک نیاز اساسی هر اداره هستند. مبلمان اداری برای اهداف مختلف در محل کار مانند محل انتظار، پذیرایی، مبل کابین، مبلمان اتاق مدیریت و… طراحی و استفاده می‌شوند. وجود نظم، چیدمان، تناسب و زیبایی در مبلمان اداری آن قدر مهم است که تاثیر بسزایی در ماندگاری نام تجاری شما در اذهان مشتریان، رقبا و شرکا دارد. بسیاری از سازمان‌ها در ورودی سالن خود و یا لابی خود از مبلمان اداری برای بهبود دفاتر و فضای دکوراسیون استفاده می‌کنند. خرید مبلمان اداری یکی از دشوارترین و در عین حال مهم‌ترین بخش‌های تجهیز سالن هاف لابی‌ها و دفاتر سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف است.

با توجه به اهمیت خرید مبلمان اداری و آن چه که می‌بایست به آن در هنگام خرید توجه کرد، ما در ادامه‌ی این گزارش باید‌ها و نباید‌های خرید مبلمان اداری شیک را به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهیم داد. بنابراین اگر در سازمان خود به دنیال خرید مبلمان اداری هستید تا انتهای این گزارش همراه ما باشید.

خرید مبلمان اداری
خرید مبلمان اداری شیک چگونه و با توجه به چه مواردی باید انجام شود

عوامل تاثیر گذار بر خرید مبلمان اداری شیک

داشتن بهترین مبلمان اداری که حداکثر دوام را داشته باشد و همچنین مطابق با طراحی‌های روز و مدرن باشد به دفاتر اداری، سازمان‌ها و ارگان‌ها کمک می‌کند فضای کاری بسیار بهتری را در سازمان خود داشته باشند. فضای بهتر کاری علاوه بر ایجاد تصویری زیبا از محل کار می‌تواند بر عملکرد کارمندان نیز تاثیر مستقیم بگذارد. از آن جایی که کارمندان به صورت روزانه به طور میانگین ۸ ساعت در محل کار خود هستند هر گونه ناهماهنگی و عدم کیفیت در آن موجب کاهش کارآیی و عملکرد آنان می‌شود. بنابراین شما می‌بایست علاوه بر زیبایی و کاربری به راحتی کارکنان نیز در هنگام خرید مبلمان اداری شیک فکر کنید.

فضای سازمانی

تناسب اندازه و جانمایی درست مبلمان اداری، نمی‌بایست پس از خرید انجام شود. شما به عنوان کارفرما زمانی که تصمیم به تعویض و یا خرید مبلمان اداری شیک می‌کنید، می‌بایست نسبت به اندازه و فضای در اختیار آگاهی داشته باشد. فضا به شما این قدرت را می‌دهد که انتخاب شما متناسب با آن باشد. از این رو پیش از خرید مبلمان اداری از میزان فضای در اختیار خود آگاه باشید. هم‌چنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله “چگونه مبلمان اداری شیک و مناسب را خریداری کنیم؟” را بخوانید.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری، یکی از مهمترین بخش‌های تغییر در مبلمان اداری است که در بیشتر موارد کمر به آن توجه می‌شود و نتیجه‌ی ‌عدم توجه به آن در مدت زمان کمی خود را نمایان می‌کند. بازدیدکننده، کارمندان و حتی خود شما حس خوبی نسبت مبلمان اداری خود ندارید. بنابراین بهتر است پیش از خرید مبلمان اداری شیک به دکوراسیون موجود فکر کنید و اینکه آیا فضای شما یک فضای کار باز است؟ آیا کار و تجارت شما رسمی است؟ مبلمانی که در نظر دارید با آنچه که در حال حاضر در شرکت خود به عنوان میز اداری، صندلی اداری، کتابخانه و… مورد استفاده قرار می‌دهید، هم خوانی دارد؟

بررسی و تجزیه و تحلیل این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا هنگام خرید مبلمان اداری شیک، زودتر به آنچه که مد نظرتان هست برسید.

رنگ سازمانی

آیا به این فکر کرده‌اید که رنگ مبلمان اداری، پارتیشن، صندلی اداری، میز اداری و… در سازمان شما با برند تجاری و نوع تجارت شما هم خوانی دارد؟ مبلمان اداری می‌تواند نماد یک ارگان و یا سازمان باشد. رنگ‌های متنوع و گوناگون قابل استفاده برای هر موقعیت شغلی و هر تجارتی نیستند. بهتر است قبل از انتخاب و خرید مبلمان اداری شیک، رنگ و تطبیق آن با تجارت خود را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی: “انتخاب رنگ در مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی چگونه است؟” را بخوانید.

کدام مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

طیف گسترده‌ای از مبلمان اداری شیک با طراحی‌های گوناگون و حتی طراحی‌های سفارشی برای دفاتر سازمان ها، ارگان‌ها و. . وجود دارد. کیفیت و نوع مواد مورد استفاده، نحوه‌ی برش و ریزه کاری ها، طراحی، خدمات پس از فروش، نصب و اجرا، مشاوره در خرید و بسیاری دیگر از خصوصیات می‌توانند در انتخاب نهایی ما جهت خرید مبلمان اداری موثر باشند. مبلمان اداری برای اهداف گوناگونی تولید می‌شوند. از این رو در انتخاب باید به نیازمندی خود و راحتی و آسایش کاربر هنگام استفاده از آن نیز توجه نمایید. خرید مبلمان اداری شیک می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری و اثربخشی در عملکرد کارکنان شما نیز بشود. در ادامه لیستی از انواع مبلمان اداری را برای آشنایی اورده ایم:

مبلمان اداری انتظار، مبلمان اداری مدولار، مبلمان اداری دو تا ۵ نفره، کاناپه و…

خرید مبلمان اداری
خرید مبلمان اداری شیک برای فضای اداری

نکات خرید مبلمان اداری شیک

تمام موارد ذکر شده در مورد انواع مختلف مبلمان اداری موجود برای محل کار است. باید به خاطر داشته باشید که همیشه مبلمان اداری را با گارانتی طولانی مدت خریداری کنید. بعلاوه، ما به شما مشاوره می‌دهیم تا در مورد برخی از نکات و ایده‌های مختلف برای انتخاب و خرید مبلمان اداری بهترین تصمیم را بگیرید.

لیست چند نکته برای انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب برای محل کار

نکات عمده‌ای وجود دارد که باید قبل و هنگام خرید مبلمان اداری در خاطر داشته باشید که به آن‌ها اشاره شد. گاهی اوقات انتخاب بهترین مبلمان اداری برای دفتر کار بسیار دشوار می‌شود زیرا همه به دنبال محصولات عالی و با کیفیت اما با قیمت پایین‌تر هستند. در اینجا برای حل مشکل شما نکاتی را برای یادآوری هنگام انتخاب مبلمان اداری آورده ایم.

  •   زمان تولید و میزان ضمانت محصول
  •  پوشش رویه، پایه‌ها و سایر اجزای آن برای تعمیر و نگهداری چه مراحلی را باید طی کند
  •  قابلیت تعویض برای اجزا در آن وجود دارد یا خیر.
  •  میزان تحمل وزن آن و وزن کلی مبلمان جهت جابه جایی

نتیجه‌گیری

امیدواریم، این گزارش به شما اطلاعات کافی و لازم را ارائه داده باشد. تمام موارد گفته شده نکات مختلفی برای انتخاب و خرید مبلمان اداری شیک و مناسب است. نگران نباشید و این نکات را هنگام خرید مبلمان اداری شیک رعایت کنید و قطعاً بهترین و عالی‌ترین مبلمان اداری را برای محل کار خود انتخاب و خرید خواهید کرد. در این باره خواندن مقاله “خرید مبلمان اداری مدرن و شیک برای فضای اداری چگونه است؟” نیز خالی از لطف نیست.

پیشنهاد ما

تمام این موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما نگارش شده است. در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن در سازمان خود فکر می‌کنید، ما امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ها و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی آن‌ها را ذکر کرده و یا خواهیم گفت همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که سازمان شما از نظر مبلمان اداری شیک نظیر صندلی اداری، میز اداری و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب خرید و ورود به فروشگاه وجود دارد. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه کاربران (3 دیدگاه)

  1. بازتاب: چگونه مبلمان اداری شیک و مناسب را خریداری کنیم؟ | مبلمان اداری بینو
  2. بازتاب: خرید مبلمان اداری مدرن و شیک برای فضای اداری چگونه است؟ | مبلمان اداری بینو

دیدگاهتان را بنویسید