[vc_row][vc_column][us_single_image image=”29368″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تهاتر طراحی و اجرای دکوراسیون با آپارتمان

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تهاتر ساختمان یا ملک چیست؟ یکی از رایج‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های فعالیت‌های اقتصادی، تولید و خدماتی که در حال حاضر و با توجه به رکود در بازار و اقتصاد کشور می‌تواند جایگزین مناسب برای معاملات نقدی باشد، «تهاتر یا معاملات تهاتری» است. بی‌شک تهاتر املاک، اجناس، خدمات و… با یکدیگر از نگاه تاریخی نقش اساسی از دربار در شروع معاملات بین انسان‌ها داشته است. آن‌ها خدمات، کالا، محصولات و سایر اجناسی را که می‌توانستند در قبال دریافت خدماتی دیگر به طرف‌های دیگر معامله‌ی خود عرضه می‌نمودند. با توجه به آنچه تاکنون گفته شد اما تعریف اصلی تهاتر چیست؟

تهاتر چیست؟

تهاتر، معامله‌ی تهاتر یا معامله‌ی پایاپای؛ معامله ایست که در آن دو یا چند طرف معامله به ازای ارزش کالا، خدمات و… اقدام به تبادل مستقیم دو کالا می‌کنند، این چنین معامله ای، پایاپای یا تهاتر نامیده می‌شود. در میان ذکر تعارف بگوییم که ما در این بخش قصد داریم از تهاتر ساختمان با مبلمان اداری و یا طراحی دکوراسیون اداری صحبت کنیم.
طبق تعاریفی که مطرح کردیم، دو طرف معامله با توجه به ارزش روز خدمت یا کالای در اختیار اقدام به تهاتر می‌کنند اما اقتصادانان و متخصصین حوزه‌ی تجارت برای تهاتر از واژه‌ی تخصصی‌تری استفاده می‌کنند. آن‌ها به تهاتر یا معامله پایاپای «ابزار معامله یا Medium of Exchange» می‌گویند.

مبلمان اداری و تهارتر

شرکت برنا یاور ویرا (بینو) با توجه به نیاز بازار در نظر دارد تا بعضی از خدمات خود را به صورت تهاتر ساختمان، ملک، زمین یا خودرو ارایه دهد، این خدمات عبارتند از انواع خدمات کابینت برای پروژه‏های مسکونی، انواع درهای داخلی، ورودی و ضد سرقت ساختمان‏‌های اداری و یا مسکونی، کناف‏کاری پروژه‏‌های ساختمانی، تزئینات داخلی شامل انواع پوشش‏‌های دیوار مثل نقاشی و کاغذدیواری و دیوارکوب ام دی اف و …، انواع پرده‏‌ها، انواع کف‏پوش و سایر خدمات تزئینات داخلی؛ محوطه سازی و فضای سبز پروژه‏‌های ساختمانی اداری یا مسکونی و همین‏‌طور مبلمان اداری و پارتیشن اداری انواع ساختمان‌‏های اداری.

چرا تهاتر ملک با مبلمان اداری بینو

شرکت بینو با بهره‏ گیری از بهترین متخصصان و کارشناسان این حوزه‏ ها بهترین و سریع‏ترین خدمات را با بهترین شرایط تهاتری برای همکاران حوزه ساختمان، سازندگان و معماران برتر در سراسر کشور فراهم خواهد آورد.
شرکت بینو با توجه به سابقه‌ی بیش از ده سال کاری در زمینه‌ی تجهیز فضای اداری، طراحی و دکوراسیون داخلی و تولید مبلمان اداری لوکس، مدرن و کلاسیک برای سازمان‌های دولتی، خصوصی، نیمه خصوصی و استارت آپی قصد دارد که برای رفاه حال مشتریان خود و ایجاد مسیری راحت‌تر برای پرداخت اقدام به تهاتر نماید.
تهاتر در بینو ما به ازای طراحی فضای داخلی و دکوراسیون و مبلمان اداری با آپارتمان، واحد مسکونی و یا واحد تجاری صورت می‌پذیرد. این اقدام در جهت رفاه حال مشتریان است. از آنجایی که پول نقد در جامعه به علت کم رونق بودن فضای کاری کم است یا افراد به هر دلیل اقدام به تبادل مالی نمی‌کنند، روشی برای جلب نظر مشتریان گرامی است.

تهاتر ساختمان و مبلمان اداری

آیا معاملات تهاتر ساختمان و زمین با مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون روش مناسبی است؟ هر زمان که گردش پول در جامعه به علت‌های مختلف اقتصادی از حالت عادی خود خارج و کند می‌شود یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای گردش سرمایه بدون استفاده از نقدینگی استفاده از معاملات تهاتر است.
از همین جهت است که هرگاه استفاده از ابزار عمومی معاملات (پول نقد) در جامعه به علت‌های اقتصادی و سیاسی دشوار و سخت باشد. همچنین نقد کردن دارایی‌ها به علت ارزش بالا به دشواری همراه ماشد، رغبت و تمایل به تهاتر به بالاترین میزان خود خواهد رسید. بسیار جالب است که بدانید بیشترین تهاتر صورت گرفته و شاید محبوب‌ترین تهاتر صورت گرفته در حال حاضر تهاتر ملک با خدمات باشد. خدماتی که بینو می‌تواند برای تهاتر با ملک ارائه دهد عبارت‌اند از:

در صنعت ساختمان، طراحی دکوراسیون، طراحی فضای اداری و خانگی، تولید و نصب مبلمان اداری و خانگی و… نیز امکان تهاتر وجود دارد. در تهاتر ملک و آپارتمان با مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون اداری و تولید و نصب مبلمان اداری مدرن و کلاسیک کارفرما به ازای پرداخت هزینه‌های تولید، نصب و طراحی و همچنین راه اندازی به پیمانکار طرف قرارداد ملک یا پارتمانی را واگذار می‌کند. در حال حاضر با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها و همچنین نبود و کمبود نقدینگی در جریان در معاملات برای بسیاری از کارفرمایان تهاتر می‌تواند فرصتی برای مدرن‌سازی و بهبود فضای اداری تلقی شود.

معاوضه و تهاتر ساختمان بجای فروش نقدی با مبلمان اداری

تا همین چند سال پیش بسیاری از سازندگان آپارتمان‌های تجاری و غیر تجاری ترجیح می‌دادند آپارتمان‌های احداثی خود را با زمین، ملک کلنگی یا سایر دارایی‌های غیر ملکی معاوضه یا تهاتر کنند. اکنون با توجه به وضعیت کنونی بازار خرید و فروش و قیمت اجناس در راستای تجهیز املاک ساختمانی تجاری و غیر تجاری آن‌ها ما به ازای تجهیز واحدهای تجاری خود و تبدیل آن‌ها به دفاتر اداری مدرن با مبلمان اداری مجهز از قبیل میز اداری، صندلی اداری، کتابخانه اداری، فایل و کابینت اداری و پارتیشن اداری ملک خود را به واحدی ارزشمندتر تبدیل کرده و ارزشمندی آن را چندین برابر کند. در عین حال یک واحد از آپارتمان و یا ملک تجاری را به پیمانکار تجهییز مبلمان اداری و دکوراسیون و معماری داخلی اختصاص دهند.

معاوضه ملک و آپارتمان با مبلمان اداری کلاسیک

دفاتر اداری و تجاری در فضاهای مختلف و با مساحت‌های مختلف طراحی می‌شوند. اما دفاتر خاصی قادر هستند که مبلمان اداری کلاسیک در آن‌ها جانمایی شود. همان طور که از نام این نوع مبلمان پیداست خرید، نصب و تجهیز مبلمان اداری کلاسیک به فضایی دوچندان نیاز دارد. در عین حال این سبک مبلمان اداری از قیمت و ارزش ریالی بالائی برخوردار است. بنابراین تنها با خرید مبلمان اداری کلاسیک نمی‌توان یک واحد تجاری را تبدیل به واحد تجاری با مبلمان اداری کلاسیک و مجلل کرد. تجهیز، نصب و معماری داخلی برای فضاهایی که نیاز به مبلمان اداری کلاسیک دارند نیازمند طراحی جزئیات بسیاری است. از موکت و کف‌پوش گرفته تا نور و پرده‌ها و کاغذ دیواری هر کدام می‌بایست به فراخور مکان و نوع کاربری به صورت جداگانه بررسی شوند. به همین خاطر هزینه‌ی بالایی را برای کارفرما بر دوش کارفرما ایجاد می‌کند. با توجه به نبود و کمبود نقدینگی در بازار کارفرما ترجیح می‌دهد پیش از تجهیز فضای اداری خود و تبدیل آن به دفتر اداری با مبلمان اداری کلاسیک با پیمانکار جهت تهاتر فضای اداری دیگر و یا آپارتمان توافق نماید. تهاتر آپارتمان یا ملک تجاری و اداری با تجهیز واحد یا واحدهای اداری مشخص به مبلمان اداری کلاسیک یکی از انواع تهاتر رایج است.

تهاتر ملک و آپارتمان با مبلمان اداری مدرن

فضای استارت آپی و نوع جدید کسب و کار، جانمایی، طراحی و ابزارهای اداری را تغییر داده است. یکی از مشهودترین این تغییرات را می‌توان در فضاهای اداری مدرن دید. فضاهای اداری مدرن مبلمان اداری مدرن را در خود جای می‌دهد. طراحی فضای باز یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین فضاهای اداری است که در حال حاضر در فضای استارت آپی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مبلمان اداری مدرن شامل، میز اداری مدرن که از بخش‌هایی چون میز اداری مدرن، میز کارشناسی مدرن، میز تحریر مدرن، میز کنفرانس مدرن، میز کامپیوتر مدرن و میز کارگروهی در بخش میز اداری و در بخش صندلی اداری شامل صندلی کارشناسی مدرن، صندلی مدیریت مدرن، صندلی پذیرش مدرن و در بخش سایر تجهیزات اداری شامل کابینت و فایل اداری و پارتیشن اداری مدرن می‌شود. کارفرما به علت کمبود نقدینگی و هزینه‌ی بالای طراحی و دکوراسیون اداری تصمیم می‌گیرد پیش از شروع کار با توافق با پیمانکار آپارتمان یا ملکی را در ازای تجهیز فضای اداری تهاتر نماید. معاوضه آپارتمان یا ملک با مبلمان اداری مدرن و یا تجهیز فضای اداری مدرن برای دو طرف سود و یک معامله‌ی برد- برد است. دو طرف ضمت حفظ ارزش دارایی خود اقدام به بالابردن کیفیت دارایی‌های خود و تنوع بخشیدن به آن خواهند کرد. معاوضه و تهاتر ملک یا آپارتمان با مبلمان اداری مدرن در بینو، یکی از جمله امکاناتی است که در اختیار کارفرمایان برای تجهیز فضای اداری قرار دارد.

تهاتر ملک یا آپارتمان با طراحی فضای اداری و دکوراسیون

طراحی فضای اداری و دکوراسیون فضای اداری یک تخصص است. معماری داخلی فضای اداری با توجه به موقعیت و کاربری تنها از عهده‌ی متخصصان بر می‌آید. از این رو بیشتر پیمانکاران آپارتمانی که در حوزه‌ی ساخت و ساز فعالیت می‌کنند پس از اتمام ساختمان خود اقدام به تهاتر آپارتمان یا ملک با تجهیزات اداری و تجهیز فضای اداری و خانگی خود با پیمانکاران تجهیزات اداری و مبلمان اداری می‌کنند.
گروه صنعتی بینو با بیش از ده سال سابقه‌ی درخشان در تولید، تجهیز و طراحی فضای اداری این افتخار را دارد که اعلام نماید ما به ازای تجهیز فضاهای اداری و خانگی به مبلمان اداری کلاسیک، مبلمان اداری مدرن، مبلمان اداری شیک، مبلمان خانگی، کاغذ دیواری، پارتیشن اداری و خانگی تهاتر با ملک یا آپارتمان را برای راحتی کارفرما پذیرا باشد.

تهاتر ساختمان یا آپارتمان با مبلمان اداری چگونه انجام می‌شود

همان گونه که گفتیم یکی از بزرگترین مشکلات موجود بازارعدم وجود نقدینگی لازم است. از این رو کارشناسان با سنجش موقعیت مکانی و موقعیت تجاری ملک یا آپارتمان مورد نظر و همچنین برآورد ریالی هزینه‌های مورد نیاز برای تجهیز واحد‌های تجاری اقدام به تهاتر یا معاوضه‌ی ملک یا آپارتمان با مبلمان اداری می‌نمایند.
در این تهاتر دو طرف با در نظر گرفتن ارزش ریالی تجهیزات خود می‌توانند در یک توافق ساده ضمن جلوگیری از ایجاد فرآیندهای اداری و بروکراسی در جهت انتقال نقدینگی، تنها در مدت کوتاهی با انتقال سند ملک یا آپارتمان در ازای تجهیز یک یا چند واحد تجاری با مبلمان اداری و خانگی، مسبب ایجاد ارزش افزوده برای دو طرف معامله شوند.

تهاتر در بینو به صورت های مختلف انجام می شود:

 

برای تهاتر ساختمان یا ملک تماس بگیرید

اگر شما کارفرمای یک یا چندین ملک تجاری و اداری هستید و می‌خواهید به ازای تجهیز واحدهای تجاری و اداری خود تهاتر انجام دهید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان و تیم فنی ما در بینو در مدت کوتاهی ضمن برآورد هزینه‌های ریالی در طول انجام پروژه‌ی تجهیز فضای اداری به مبلمان اداری مدرن یا مبلمان اداری کلاسیک، فرآیند تهاتر را بررسی کرده و توافقات لازم را با شما انجام خواهند داد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

به این مطلب امتیاز دهید