توسط: تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

بخش بزرگی از جمعیت کارکنان در یک اداره تقسیم می شوند و برای بعضی ها به این معنی است که مجبور به کار در اتاق مکعب مربع خاکستری خود به میزان ۴۰ ساعت در هفته هستند.

کار کردن در یک اتاق اداری می تواند باعث عدم انگیزه در بلند مدت شود. اگر چه شما مجبور نیستید در تمام روز به دیوارهای خاکستری نگاه کنید و می توانید فضا را برای رفع نیازهای خود سفارشی کنید. چند راه برای بهبود طراحی اتاق شما وجود دارد، بنابراین شما می توانید در اتاق خود سازنده تر و شادتر باشید.

  • تعریف جدیدی از دیوارها و کف ها

یکی از اولین وظایف برای بهبود بخشیدن به دفتر اداری شما این است که به دیوارهای خود رنگ و لعاب ببخشید. هیچ کس نمی خواهد در تمام روز به دیوارهای خاکستری خیره شود، بنابراین شما می توانید به راحتی رنگ داخواه خود را به دیوار بدهید.

یک راه ساده تر برای تبدیل دیوارهای خود این است که برخی از تصاویر، پوسترها، و یا حتی تابلو اعلانات را وصل کنید. آویزان کردن تابلو ها یک راه عالی برای بهبود طراحی شادی برای اتاق شماست. کف اتاق را فراموش نکنید برخی از فرش های رنگارنگ را می توانید استفاده کنید.

  • روشنش کن

یکی از بهترین راه های افزایش بهره وری و خلق کلی کارکنان، ایجاد نور طبیعی در فضا است. از آنجا که شما در یک اتاق قرار دارید، ممکن است دسترسی به نور طبیعی نداشته باشید.

چراغ های کریسمس رشته ای یا لامپ های کوچک با لامپ های طیفی کامل را برای مقابله با روشنایی فلورسنت نصب کنید. لامپ های طیفی کامل یکی از بهترین روش های برای تقلید نور طبیعی خورشید هستند تا بتواند در طول روز کاری سودمند باشد.

  • لوازم جانبی

مواردی را در فضای خود قرار دهید که بیان کننده شخصیت شما باشد و عملکرد شما را در کار بهبود بخشد. در مورد لوازم جانبی می توانید به قرار دادن گیاهان مورد علاقه خود و یا لوازم دیگری از جمله عکس خانوادگی در اتاق خود توجه کنید.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری و مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۰۸

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید